Wizualizacja Dzików na Dzikiej Plaży / fot. Interpelacja Karlina Chemicz-Pałys, Barbara Konieczna / bip.umtychy.pl

Paprocany: Radne chcą figur dzików na Dzikiej Plaży. „Chcemy nawiązać do obecnego Parku Niedźwiadków” – przekonują w interpelacji i jednocześnie udowadniają, że tyscy radni mają za dużo wolnego czasu i najwyraźniej za mało istotnych spraw, którymi mogliby się zajmować. Mało tego, radne dołączyły nawet groteskową wizualizację do interpelacji.  

Z interpelacją do prezydenta Tychów w sprawie małej architektury na Dzikiej Plaży na Paprocanach zwróciły się radny Barbara Konieczna i Karolina Chemicz-Pałys. 

„W związku z rozbudową terenu Paprocan po zachodniej stronie, zwracamy się z prośbą o rozmieszczenie 4 figur rodziny dzików”, które będą jednocześnie elementem zabawy i rekreacji dla dzieci a również nawiążą do obecnej nazwy „Dzika Plaża” – napisały radne. 

Reklama

Jak podkreślają sprawa ma istotne znaczenie dla miasta. 

„W przedmiotowej lokalizacji nie istnieje żaden plac zabaw dla dzieci, a zainstalowanie małej architektury będzie jednocześnie wizytówką miasta. Chcemy nawiązać do obecnego Parku Niedźwiadku w którym znajdują się figury niedźwiadków” – stwierdziły radne. 

Na razie nie ma odpowiedzi miasta w tej jakże „istotnej” sprawie dla miasta. Urząd ma dwa tygodnie na ustosunkowanie się do niej. 

Reklama