Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Po kradzieży Audi na osiedlu „B”. Policja szuka mężczyzny nagranego przez kamery. Chodzi sprawę kradzieży Audi Q3 o wartości 230 tys. zł, do której doszło na ulicy Barona w sierpniu tego roku.

„W toku prowadzonego śledztwa zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tej osoby” – poinformowała tyska policja.

Rysopis: mężczyzna średniego wzrostu, średniej budowy ciała, niebieska czapka z daszkiem na głowie typu „kaszkiet”, przeciwsłoneczne okulary, maska koloru czarnego na twarzy, ubrany w brązową koszulkę typu t-shirt, czarna torba na ramieniu, niebieskie spodnie jeansowe, sandały.

Reklama

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Reklama