Poszukiwany / fot. Policja

Po kradzieży w Rossmannie w Tychach, policja szuka mężczyzny. Wszedł do sklepu jak po swoje, ale nagrały go kamery monitoringu. Teraz mężczyzna jest poszukiwany. 

„Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży 10 sztuk wkładów do golenia o łącznej wartości blisko 600 złotych. Do zdarzenia doszło 7 marca 2023 roku o godzinie 12:10 w jednym ze sklepów przy alei Jana Pawła II w Tychach” – informuje tyska policja. „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – dodają mundurowi. 

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 180 cm, ubrany w szarą kurtkę, szare spodnie dresowe, czapkę z daszkiem.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Poszukiwany / fot. Policja
Reklama