Poszukiwany / fot. Policja

Po zniszczeniu samochodu w Tychach, policja szuka mężczyzny. Opublikowano jego wizerunek. Mundurowi apelują o kontakt każdego, kto zna tożsamość poszukiwanego. 

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą zniszczenia samochodu osobowego marki Skoda Octavia o numerze rejestracyjnym SPS75***, do którego doszło pomiędzy 14 a 15 kwietnia 2024 roku w Tychach przy ulicy Bibliotecznej 14. Nieustalony sprawca uderzając w tylną klapę bagażnika dokonał jej uszkodzenia, powodując straty o wartości 2000 złotych.

„W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zapis monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek nieustalonego mężczyzny, który może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny i zwracamy się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny” – informuje policja. 

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama