Poszukiwany / fot. Policja

Szukają młodego człowieka, który wybił szybę w marinie żeglarskiej na Paprocanach. Straty oszacowano na przeszło 26 tys. zł. Tyska policja opublikowała wizerunek podejrzewanego w sprawie. 

„Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia szyby w gablocie w dniu 11 września 2022 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Paprocany”. Oszacowane straty sięgają ponad 26 tysięcy złotych. Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. 

Rysopis: Młody mężczyzna w wieku około 20 lat, szczupłej budowy ciała, włosy średniej długości w kolorze blond z charakterystyczną grzywką opadającą na oczy, ubrany był w koszulkę w czarnym kolorze z dużym białym logo na plecach, spodnie koloru czarnego oraz obuwie sportowe koloru czarnego.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama