Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Tyska policja szuka mężczyzny. Po wybiciu szyby w autobusie. Do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku, ale dopiero teraz mundurowi opublikowali wizerunek mężczyzny poszukiwanego w związku z tym zdarzeniem. 

„Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia dokonanego przez nieznanego sprawcę, który wybił przednią szybę w autobusie linii 536. Zdarzenie miało miejsce w dniu 28 grudnia 2022 roku w Tychach na terenie dworca autobusowego przy ulicy Andersa” – informuje tyska policja. „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – dodaje. 

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-35 lat, ubrany w kurtkę roboczą koloru jasnożółtego z odblaskowymi emblematami oraz czapkę w szare paski.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama