Przystanek Tychy Bielska Wiadukt / fot. TLT Facebook

W Tychach mamy nowy przystanek. Od dzisiaj zmiany rozkładu jazdy części linii autobusowych i trolejbusowych. Chodzi o linie H, 36, 245, 686 i 931. W związku z pojawieniem się nowego przystanku w Tychach – Bielska Wiadukt. 

Wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy linii trolejbusowej H, uwzględniająca włączenie do obsługi przystanku Tychy Bielska Wiadukt 01.

Wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy linii autobusowej 36, polegająca na przyspieszeniu kursu w dni robocze z godz. 14:17 na 14:07 z przystanku Tychy Towarowa. Dodatkowo we wszystkich kursach włączony będzie do obsługi przystanek Tychy Bielska Wiadukt 01.

Reklama

Wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy linii autobusowej 245, uwzględniająca włączenie do obsługi przystanku Tychy Bielska Wiadukt 01.

Wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy linii autobusowej 686, polegająca na skróceniu kursów w kierunku Oświęcimia do przystanku Oświęcim Dąbrowskiego Kościół 01. Dodatkowo we wszystkich kursach włączone będą do obsługi przystanki Tychy Bielska Wiadukt 01 i 02 oraz Bieruń Hager 05 i 06.

Wprowadzona zostanie korekta rozkładu jazdy linii autobusowej 931, uwzględniająca włączenie do obsługi w wybranych kursach przystanku Bieruń Hager 05 i 06.

Reklama