Poszukiwany / fot. Policja

W Tychach podpalono dwa samochody. Policja publikuje zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem. Osoby, które go rozpoznają lub mają wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z tyską komendą. 

Do zdarzenia doszło 6 września 2021 roku około godziny 9.30 na parkingu przy ulicy Spacerowej 6 w Tychach. 

„Nieznany sprawca zniszczył dwa samochody osobowe to jest mazdę oraz bmw, poprzez ich spalenie. Łączne straty sięgają niemal pół miliona złotych. W porozumieniu i za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – poinformowała Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. 

Reklama

Rysopis: Wiek około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost około 175 cm, ubrany w bluzę koloru czarnego, spodnie koloru jasnego, na twarzy założona maseczka koloru białego, czapka z daszkiem koloru jasnego, buty sportowe koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama