Radiowóz / fot. Policja

W Tychach trwają poszukiwania 15-latka. Wyszedł z domu i słuch po nim zaginął. Chodzi o Xawerego S. Wizerunek nastolatka opublikowała policja. 

[aktualizacja] – chłopak został odnaleziony.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach przyjęli zgłoszenie o samowolnym oddaleniu się z miejsca zamieszkania 15-latka. Xawer wyszedł z miejsca zamieszkania 26 grudnia 2023 roku w godzinach porannych i do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

„Według posiadanych informacji przyczyną samowolnego oddalenia się był brak porozumienia z opiekunem prawnym oraz kłopoty wychowawcze” – informuje policja. 

Reklama

Rysopis: wzrost około 178 centymetrów, krępa budowa ciała, włosy ogolone na krótko. W dniu zdarzenia miał na sobie kurtkę koloru ciemnoniebieskiego z czarnymi wstawkami, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie typu bojówki oraz buty sportowe koloru białego.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 15-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach – telefon 47 8551 255 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.

Reklama