Przejęte narkotyki / fot. Policja

W Tychach zatrzymali 31-latka. Grozi mu 10 lat więzienia, już został tymczasowo aresztowany. Mężczyzna miał w piwnicy narkotyki warte ćwierć miliona złotych. Do tego ponad 22 tys. zł w gotówce.  

Zatrzymania 31-latka dokonała tyska policja we współpracy z funkcjonariuszami zajmującymi się walką z pseudokibicami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. 

„Z posiadanych przez tyskich mundurowych informacji wynikało, że 31-letni tyszanin może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci się nie mylili. Po wykonaniu czynności z pomocą policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz przewodnika wraz z psem służbowym, policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy jakie zatrzymany przetrzymywał w piwnicy” – wyjaśnia Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. „Z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować ponad 5 tysięcy dilerskich działek o czarnorynkowej wartości 250 tysięcy złotych. Ponadto policjanci zabezpieczyli ponad 22 tysiące złotych w gotówce” – dodaje. 

Reklama

 31-latek usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków.  Został też tymczasowo aresztowany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Reklama