Włamanie w Tychach pod okiem kamer. Szkody na 36 tys. zł zostały wyrządzone podczas kradzieży z włamaniem, do której doszło w jednym z salonów optycznych na terenie miasta.

Zdarzenie miało miejsce 20 maja tego roku w sklepie Centrum Optyka przy ulicy Kochanowskiego w Tychach. Łączna wartość skradzionego mienia to ponad 36 tys. zł.

„W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn mogących posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje” – informuje tyska policja.

Reklama

Rysopis:

I mężczyzna w wieku ok. 20-25 lat, ok 180cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, ubrany w bluzę z kapturem, ciemne spodnie dresowe, ciemne obuwie sportowe.

II mężczyzna w wieku ok.20-25 lat , ok 175 cm wzrostu, średniej budowy ciała, ubrany w bluzę z kapturem, spodnie dresowe oraz obuwie sportowe.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Reklama