Poszukiwany / fot. Policja

Zatankował paliwo do pełna i uciekł. Tyska policja szuka sprawcy. Mundurowi poszukują mężczyzny nagranego przez kamery monitoringu, w sprawie kradzieży paliwa na jednej ze stacji benzynowych na terenie miasta. Jak sami twierdzą: „może posiadać istotne informacje w sprawie”.

Do zdarzenia doszło na ulicy Mikołowskiej pod koniec grudnia ubiegłego roku. Dopiero teraz policja opublikowała nagranie z monitoringu. Kierowca zatankował pojazd na kwotę 650 zł.

– W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia – informuje tyska policja.
Rysopis: Mężczyzna w wieku 30-35 lat, wzrostu około 190 cm krępej budowy ciała, ubrany w czarną bluzę lub kurtkę na zamek, jasne spodnie typu bojówki, czarne buty oraz czarną czapkę z daszkiem zasłaniającą częściowo głowę.

Reklama

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama