Ze sklepu w Tychach zniknął alkohol. Policja szuka sprawcy lub sprawców kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Tischnera. Opublikowano zapis z monitoringu. Niestety nie jest najlepszej jakości. 

Do kradzieży miało dojść 14 listopada. – Nieznany sprawca ukradł alkohol wartości ponad 800 złotych – informuje policja.

Policjanci wyodrębnili wizerunki mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w sprawie.

Reklama

Rysopis zgodnie z komunikatem policji: Dwóch mężczyzn w wieku ok 20-25 lat, pierwszy z nich posiada na głowie czapkę z daszkiem koloru białego, kurtka do pasa koloru czarnego, spodnie koloru czarnego, czarne buty, w rękach szaro-czarna torba. Drugi niebieska czapka z daszkiem, założona kamizelka pracownicza odblaskowa koloru pomarańczowego, czarna kurtka do pasa, czarne spodnie, czarne buty.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama