Zuchwała kradzież w Tychach. Tyska policja poszukuje mężczyzny, który może mieć istotne informacje w sprawie kradzieży sprzętu sportowego, która miała miejsce na terenie miasta. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę, to proszony jest o kontakt z mundurowymi.

Do kradzieży 5 sztuk kijów hokejowych, pary rękawic hokejowych i 1 sztuki rękawicy hokejowej wartości ponad 5 tys. złotych miało dojść w dniu 29.03.2018r. w Tychach na ul. DeGaulle’a.

– W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Reklama

Rysopis zgodny z komunikatem policji: mężczyzna w wieku 20-30 lat, dobrze zbudowany, średniego wzrostu, ubrany w czerwoną czapeczkę z daszkiem, czarną kurtkę puchową z kapturem.

Wszyscy którzy wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszeni są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

Aktualizacja: Wizerunek mężczyzny został usunięty ze strony policji. Sprawa jest w toku.

Reklama