Poszukiwani / fot. Policja

Po kradzieży w sklepie, tyska policja publikuje wizerunki mężczyzn w maseczkach. Chodzi o sprawę kradzieży w sklepie „Stokrotka” na ulicy Grota Roweckiego. W sumie wartość skradzionego towaru oszacowano na ponad 800 zł.

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży asortymentu w sklepie. Do zdarzenia doszło 26 czerwca.

„W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn mogących posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje” – wyjaśnia Agnieszka Semik z tyskiej policji.

Rysopis zgodny z komunikatem policji:

I mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu 178 cm, szczupłej budowy ciała około 75 kg, włosy czarne krótkie, twarz podłużna, z tatuażami na obu dłoniach, maseczka na twarzy koloru szarego, okulary przeciwsłoneczne, ubrany w czarną rozpinaną bluzę, czarne dżinsowe spodnie, buty sportowe koloru czarnego, na ramieniu przewieszona czarna torebka.

II mężczyzna w wieku około 25-30 lat, maseczka na twarzy koloru niebieskiego, tatuaż na lewej dłoni, lekki zarost na twarzy (broda), włosy krótkie czarne, głowa okrągła, średniej budowy ciała około 90 kg, ubrany w czarna bluzę, krótkie niebieskie dżinsowe spodenki oraz czarne obuwie sportowe, na ramieniu czarna torebka.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl