/ fot. Policja

Tyska policja szuka trzech młodych kobiet. Poznajecie? Mundurowi prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie zniszczenia mienia. W jego trakcie dotarli do nagrania z wizerunkiem trzech młodych kobiet, które mogą posiadać istotne z punktu widzenia policji informacje.

Chodzi o sprawę zniszczenia mienia – policja na razie nie chce mówić o tym, co zostało zniszczone oraz jakiej wartości – doszło 21 lutego 2020 roku. Poszkodowanym jest jeden z mieszkańców Tychów.

„W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek 3 nieustalonych osób, które mogą mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tych osób” – informuje policja.

Rysopis:

I kobieta w wieku około 20 lat, długie jasne włosy, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 170cm, ubrana w czarne spodnie, czarną bluzkę i krótką czarną kurtkę, na plecach luźny plecak, osoba ta przez większość czasu patrzy w telefon.

II kobieta w wieku około 20 lat, w okularach z jasną maseczką na twarzy, jasnego koloru włosów z upiętym kokiem, w jasnych spodniach, sportowych butach i prowadząca rower, ubrana w ciemną bluzę z emblematem na plecach i plecak;

III kobieta w wieku około 20 lat, ubrana w czarną bluzkę, bluzę koloru szarego z kapturem na głowie, niebieskie spodnie, sportowe buty i plecak.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży, bądź rozpoznają kobiety ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Komentarze