/ fot. UM Tychy

300 tyszan otrzyma dostęp do bezpłatnego wsparcia psychologicznego. Miasto prowadzi projekt temu poświęcony. Udział w nim jest bezpłatny, a skorzystać mogą osoby aktywne zawodowe lub gotowe do podjęcia aktywności, w wieku od 18. roku życia do 60. roku (kobiety) lub 65. roku (mężczyźni).

„Celem projektu jest zwiększenie dostępu 300 osób (150 kobiet) powyżej 18. roku życia (18-59 lat u kobiet i 18-64 lat u mężczyzn) aktywnych zawodowo lub deklarujących gotowość do podjęcia pracy, z województwa śląskiego, głównie z Tychów z rozpoznaniem zaburzeń psychicznych afektywnych i nerwicowych do rehabilitacji oraz edukacji zdrowotnej wydłużającej lub przywracającej aktywność zawodową oraz sprawność psychiczną i społeczną” – czytamy w komunikacie tyskiego magistratu. 

Projekt zakłada przeprowadzenie kompleksowej rehabilitacji dla pacjentów w formie warsztatów terapeutycznych oraz działań edukacyjnych dla pacjentów.

Reklama

Aby dowiedzieć się więcej na temat programu lub zgłosić swoje uczestnictwo, należy zadzwonić pod nr +48 795 800 959 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Wszelkie szczegóły na stronie organizatora: Fizjoterapia MDT.

Reklama