Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Tyska policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą perfum, do której doszło w jednej z drogerii na terenie Tychów. 

Do zdarzenia doszło w Gemini Park Tychy. Nieznany sprawca ukradł perfumy wartości ponad 700 złotych.  „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – informuje tyska policja. 

Rysopis mężczyzny; Mężczyzna w wieku ok 20-25 lat, ubrany w ciemne sportowe buty, ciemne spodnie typu „Jeans”, koszulkę T-shirt koloru ciemnego z białym napisem na klatce piersiowej, kurtkę koloru czarnego. Ponadto mężczyzna ma założony na plecach plecak koloru czarnego oraz na twarzy maseczkę ochronną koloru zielonego.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama