Dresiarze w Tychach napadli na dostawcę pizzy. Nagrały ich kamery

AM

Okazuje się, że dostarczanie pizzy może być niebezpieczne. Do napaści na dostawcę doszło w Tychach na ulicy Grota-Roweckiego. Kamery nagrały potencjalnych sprawców.

– W dniu 26.12.2017 roku w Tychach na klatce schodowej przy ul. Grota-Roweckiego, dwóch sprawców dokonało rozboju na dostawcy pizzy. Sprawcy przemocą zabrali mu w celu przywłaszczenia pieniądze w kwocie 260 złotych. Za zgodą prokuratora publikujemy filmik z wizerunkiem sprawców tego zdarzenia – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Sprawcy:

  1. Mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 190 cm, szczupłej budowy ciała, twarz bez zarostu, na głowie założony kaptur koloru czarnego, ubrany w ciemną kurtkę zimową i niebieskie spodnie dżinsowe.
  2. Mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 165 cm, średniej budowy ciała, na twarzy zarost w postaci tzw. koziej brody koloru ciemny blond, ubrany w czapkę zimową koloru czarnego, kurtkę zimową koloru ciemnego, spodnie dżinsowe.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn proszone są o pilny kontakt z policjantami z wydziału kryminalnego. Informacje proszę przekazywać na adres e-mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub nr tel. (32) 325-63-37, 997.

Reklama
Reklama