Pracownicy Taurona / fot. Tauron

Dzisiaj i jutro przerwy w dostawie prądu w Tychach. Będą problemy z m.in. rejestracją samochodów, ponieważ braki prądu dotkną także Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tychy.

W związku z pracami na sieci – a w tym przypadku rozbudową sieci energetycznej przez Tauron, dzisiaj tj. w poniedziałek 27 lipca nie w godzinach od 8:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie prądu na ulicy Barona 5 oraz Budowlanych od 59 do 63 i 67. W związku z tym będą występowały utrudnienia w pracy Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tychy.

Wydział Komunikacji będzie otwarty w  godzinach urzędowania czyli od 7.30- 15.30, jednak w związku z brakiem zasilania dostęp do bazy CEPIK (Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców) będzie zablokowany.

Reklama

W poniedziałek w  godz. od 7.30 do 12.00 nie będzie można: m.in: zarejestrować  pojazdu, wydać dowodu rejestracyjnego, wydać prawa jazdy i profilu PKK ( Profil Kandydata Kierowcy) oraz dokonywać zmian w systemie.

„Do momentu uruchomienia zasilania będą wykonywane tylko czynności doraźne – udzielanie informacji czy weryfikacja dokumentów” – informuje Ewa Grudniok z tyskiego magistratu. – „Prosimy o wyrozumiałość  i przepraszamy za wszelkie utrudnienia” – dodaje.

Kolejne przerwy w dostawie prądu

To niestety nie jedyne braki prądu, które szykują się w naszym mieście. We wtorek również Tauron przewiduje braki prądu w godzinach od 8.30 do 11.00. Te jednak nie będą obejmowały już Wydziału Komunikacji, więc nie powinny występować już problemy z dostępem do systemu CEPIK.

Tym razem braki obejmą ulice: Oświęcimska, od nr 279 do nr 317 nr nieparzyste, nr 246 do 286 nr parzyste, ul. Mysłowicka od nr 2 do 22 nr parzyste, od nr 1 do nr 27 nr nieparzyste, ul. Turyńska.

 

Reklama