Koncert na Paprocanach / fot. MCK Tychy

Dzisiaj koncert na Paprocanach. Zagrają najpiękniejsze piosenki z dawnych lat. Początek koncertu o godzinie 20.00, wstęp bezpłatny. 

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Muzyczne wieczory nad jeziorem. Tym razem usłyszymy największe muzyczne hity, takich Artystek jak m.in.: Alicja Majewska, Irena Jarocka, Anna Jantar, Anna German, Ewa Demarczyk i innych.

Utwory wykona dla słuchaczy Barbara Broda-Malon,  wokalistka, aktorka, pedagog wokalny, lektor Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Wokalno-Aktorskim; certyfikowany Trener Wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych „Natural Voice Perfection”; ekspert wokalny w programie muzycznym „Super Dzieciak” w telewizji POLSAT (2015 r.); właścicielka Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu „VoicePless”; laureatka 10-ciu Ogólnopolskich nagród na najważniejszych Festiwalach Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej. Półfinalistka 32. Międzynarodowego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Reklama

W swoim dorobku artystycznym ma również kilka ról teatralnych. Wraz ze swoim zespołem koncertuje z recitalami piosenki poetyckiej, aktorskiej, filmowej, musicalowej i rockowej. Współpracuje i współpracowała m.in. z Ryszardem Poznakowskim, Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego z Zamościa czy Teatrem Plejada z Krakowa. Współpracuje również z Mediami, gdzie jako lektor podkłada swój głos do reklam. W maju 2019 r. wystąpiła w Koncercie pt. „Windą do nieba” poświęconym zespołowi 2+1 realizowanym przez Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia. Koncert odbył się w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Polskim Radiu w Warszawie. W czerwcu 2022 r. wystąpiła gościnnie z Wojtkiem Cugowskim na Koncercie PREMIER podczas 59. Festiwalu w Opolu.

Reklama