Stadion Miejski w Tychach / fot. Tychy24.net

Dzisiaj w Tychach jest szansa na znalezienie pracy. Prezentują około 800 ofert pracy na Tyskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbywają się na Stadionie Miejskim. Od godziny 10.00-13.00 będzie można zapoznać się z ofertami blisko 40 lokalnych pracodawców.

„Łącznie przedstawią około 800 wolnych miejsc pracy, w tym ofert dla obywateli Ukrainy zamieszkujących Miasto Tychy i Powiat bieruńsko-lędziński. Ponadto swoje oferty przedstawią Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie. Pomoc zaoferują również Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tychach oraz Komenda Miejska Policji w Tychach przedstawią chętnym zasady rekrutacji do służb mundurowych” – informuje Ewa Grudniok z Urzędu Miasta Tychy.

Organizatorami Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości są: Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

Reklama