Policja szuka sprawców i publikuje nagranie z monitoringu. Tyska policja prowadzi postępowanie w związku z kradzieżą pieniędzy. Zabezpieczono nagranie z monitoringu. Poznajecie tych mężczyzn?

Do kradzieży doszło 13 listopada w Tychach przy ul. Browarowej. W toku czynności policja zabezpieczyła nagranie z autobusu, na którym widać dwóch mężczyzn, to ich właśnie poszukuje tyska policja.

Poniżej opis poszukiwanych mężczyzn zgodnie z komunikatem policji:

Reklama

1.Mężczyzna (trzymający reklamówkę koloru czarnego) wiek z wyglądu około 55-60 lat, wzrostu około 168-170 cm, średniej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru brązowego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, na głowie ma założoną czapkę z daszkiem koloru czarnego ze znaczkiem metalowym po lewej stronie czapki, posiada okulary z złotej oprawie.

2. Mężczyzna (posiadający przewieszoną przez prawe ramie torbę) wiek z wyglądu 30-35 lat wzrostu około 175-180 cm średniej budowy ciała, ubrany w kurtkę długości ¾ koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego, buty koloru czarnego, na głowie założona czapka typu kaszkiet koloru czarnego, posiadający okulary w czarnej oprawie oraz przewieszona przez prawe ramie torbę koloru czarnego.

Każdy kto rozpoznaje osoby z nagrania proszony jest o kontakt z tyską policją.

Reklama