Koleje Śląskie / fot. Koleje Śląskie

Posiadasz licencję maszynisty i świadectwa maszynisty kategorii A lub B podkategorii B1 lub B2 i chcesz zmienić miejsce pracy? Koleje Śląskie Sp. z o. o. właśnie prowadzą rekrutację na stanowisko maszynisty pojazdów trakcyjnych.

Co oferuje przewoźnik? 

Przede wszystkim zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, w oparciu o umowę o pracę. Będąc pracownikiem Kolei Śląskich będziesz miał możliwość bezpłatnego podróżowania pociągami należącymi do Spółki oraz możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności. Pracując w Kolejach Śląskich masz prawo do nagród jubileuszowych. Zatrudniając się w naszej firmie zyskujesz także możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju oraz dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza”. Możesz także korzystać z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe w ramach Zrzeszenia FIP. Naszym pracownikom oferujemy także możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych” – informują Koleje Śląskie. 

Reklama

Jakie wymagania stawia się kandydatom ubiegającym się pracę maszynisty pojazdów trakcyjnych? Oprócz posiadania licencji maszynisty i świadectwa maszynisty kategorii A lub B podkategorii B1 lub B2, wymagane jest także doświadczenia w prowadzeniu pojazdów trakcyjnych, stan zdrowia pozwalającego na wykonywanie zawodu oraz odpowiedzialności i sumienności, bez których praca na tym stanowisku jest niemożliwa. 

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, o nr referencyjnym: TP/M/42/2022, Koleje Śląskie proszą o przysłanie aplikacji drogą mailową na adres: rekrutacja@kolejeslaskie.pl. W temacie wiadomości należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia tj. TP/M/42/2022. 

Szczegółowe informacje na temat oferty znajdziecie na stronie: https://www.kolejeslaskie.com/wp-content/uploads/2022/10/Maszynista-pojazd%C3%B3w-trakcyjnych.pdf

Reklama