Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Seria nielegalnych zbliżeń w Tychach. Policja szuka sprawcy kradzieży, a także posługiwania się skradzioną kartą bankomatową. Karta była wykorzystywana wiele razy przy pomocy transakcji zbliżeniowych.

– W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny – informuje tyska policja.

Rysopis zgodny z komunikatem policji: mężczyzna wiek z wyglądu 50-55 lat, wzrost około 175-180 cm, średniej budowy ciała, posiadający wąsy, ubrany w spodnie koloru ciemnego, kurtkę ortalionową koloru szarego, na głowie czapeczka z daszkiem koloru czarnego, na plecach plecak koloru szarego.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama