Napis Tychy przy Urzędzie Miasta Tychy, w mieście Tychy / fot. UM Tychy

Dzisiaj rozpoczęły się poszukiwania mieszkanki Tychów. Chodzi o Małgorzatę (nazwisko usunięte) 25-latka z Tychów może potrzebować pomocy.

– Kobieta pozostawiła rodzinie niepokojący list. W związku z obawą o jej życie i zdrowie zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Zaginiona około godziny 10.00 wyszła z mieszkania na al. Niepodległości, zostawiając jedynie niepokojącą wiadomość rodzinie. Od tego czasu nie ma z nią kontaktu. W obawie o jej zdrowie i życie za zgodą rodziny, policja opublikowała wizerunek kobiety.

Rysopis : Rysopis około 170 cm, włosy do ramion ciemny brąz, ubrana w białe spodnie, białą bluzkę i białe sportowe buty.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej Małgorzaty. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 32 325 6200, 32 325 6255, 32 325 6386 albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

Aktualizacja: Policja zakończyła poszukiwania kobiety. Odnalazła się cała i zdrowa.