Wodny Park Tychy / fot. mat. pras.

Szukasz pracy? To dobrze się składa, bo pracowników szuka tyski park wodny: Jeżeli lubisz wodę i lubisz ludzi, to może być bardzo ciekawa praca właśnie dla ciebie. Tyski park wodny szuka pracowników. Rekrutacja ruszyła, na zatrudnienie może liczyć co najmniej 20 osób. CV można podsyłać do 18 sierpnia.

Nowi pracownicy będą odpowiedzialni za kilka stref: kas, saun, wellness i Edukatorium. To oni będą się kontaktować jako pierwsi z klientem i obsługiwać konkretne części obiektu.

Najbardziej pożądanymi cechami przyszłych pracowników są  zaangażowanie, kreatywność i chęć tworzenia przyjaznej atmosfery nowopowstałego obiektu.

Reklama

– Zależy nam, by pracownicy zajmujący się obsługą klienta wyróżniali się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w zespole i współpracy ze wszystkimi klientami. To podstawowe cechy, które każda z tych osób musi posiadać – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej w Tychach, które w imieniu miasta buduje aquapark. – Nieoceniona będzie również dokładność i komunikatywność – dodaje.

Praca będzie odbywać się w systemie dwuzmianowym, 7 dni w tygodniu. Pracownicy będą zmieniać strefy, nad którymi będą pełnić pieczę.

Szczegóły rekrutacji tutaj.

Reklama