Marszałek Jakub Chełstowski i Krzysztof Ibisz / fot. Śląskie.pl

W Tychach nie będzie sylwestrowej imprezy. Stadion Śląski zaprasza mieszkańców na Sylwestrową Moc Przebojów, którą wspólnie z telewizją Polsat organizuje Województwo Śląskie. 

„Wspólne powitanie Nowego Roku na scenie tuż przy naszym kultowym Kotle Czarownic stało się tradycją. W 2024 rok wejdziemy w rytmie popularnych przebojów w wykonaniu topowych wykonawców. Życzę wszystkim pozytywnych emocji, szampańskiej zabawy i wyśmienitych humorów. Zróbmy pozytywny hałas, aby cała Polska, oczywiście za sprawą telewizji Polsat i kapitalnych prowadzących, zobaczyła jak fantastycznie bawi się Województwo Śląskie. To dobry moment, aby kolejny raz pokazać siłę naszego hasła „Śląskie. Pozytywna Energia”. Cieszę się, że ten wyjątkowy wieczór i noc, jedyne takie w całym roku, znów będziemy mogli spędzić razem. Udanej zabawy i wielu uśmiechów” – podkreśla marszałek Jakub Chełstowski.

„Już po raz ósmy będziemy witać Nowy Rok na Śląsku, po raz piąty w sąsiedztwie Stadionu Śląskiego. Na największej z dotychczasowych scen wystąpi ponad 20 topowych artystów, w tym Matteo Bocelli, syn legendarnego Andrei Bocellego. Jestem przekonany, że mieszkańcy województwa śląskiego i widzowie telewizji Polsat będą mogli wejść w ten Nowy Rok z radością, w rytmie muzycznych hitów” – tłumaczył Krzysztof Ibisz, jeden z gospodarzy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Reklama

Start Sylwestrowej Mocy Przebojów zaplanowano na godzinę 20. W tym roku na największej scenie – mierzącej 31,5 m wysokości i 75 m szerokości, wystąpi plejada uznanych artystów i nowych, popularnych twórców. Gwiazdą wieczoru będzie syn znakomitego Andrei Bocellego – Matteo. Oprócz niego wystąpią m.in. Kayah, Smolasty, Golec uOrkiestra, Oskar Cyms, Dawid Kwiatkowski, Doda, Feel, Enej, Skolim, Tribbs&Kubańczyk, Majka Jeżowska, Lady Pank, Marcin Miller Boys, Urszula.

Reklama