Wodny Park Tychy dzisiaj i jutro wpuści dzieci za darmo, ale tylko na dwie godziny i nie przez cały dzień. Trwa strajk nauczycieli i dlatego zdecydowano się udostępnić Wodny Park Tychy.

– W związku z zawieszeniem zajęć we wszystkich szkołach na czas strajku, Wodny Park w Tychach w dniach 9-10 kwietnia, w godzinach od 9 do 15 (udostępni uczniom publicznych szkół w Tychach, bezpłatne wejście do strefy rekreacyjnej na 2 godziny (ostatnie wejście na 2 musi nastąpić najpóźniej o godzinie 13). Bezpłatny wstęp będzie możliwy na podstawie ważnej legitymacji szkolnej – mówi Ewa Grudniok, rzecznik Urzędu Miasta Tychy.

Opiekunowie przybywający z dziećmi będą ponosili pełną odpłatność, zgodnie z cennikiem WPT. Uczniowie, którzy ukończyli 13 rok życia mogą wejść do Parku bez opiekuna.

Reklama

– Wszyscy, którzy będą chcieli skorzystać z tej oferty proszeni są o pilnowanie czasu nabitego na transpondery, gdyż w przypadku pozostania dziecka/ucznia dłużej niż 2 godziny, system naliczy płatne minuty, za które będą zobowiązani zapłacić – dodaje rzecznik.

Reklama