Poszukiwany / fot. Policja

Zatankował w Tychach i uciekł. Policja szuka sprawcy kradzieży paliwa, do której doszło na terenie miasta. Mężczyzna zatankował samochód za ponad 500 zł i nie zapłacił za paliwo. Służby zaprezentowały wizerunek „osoby, która może posiadać istotne informacje w sprawie”.

Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia na ulicy Mikołowskiej w Tychach.

– Nieznany sprawca zatankował nie uiszczając opłaty za paliwo w kwocie ponad 500 złotych. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia – informuje tyska policja.

Przygotowano też rysopis poszukiwanego

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-40 lat, krępej budowy ciała wzrostu około 175 cm, na głowie ma czapkę zimową, ubrany jest na ciemno w dresowe spodnie i bluzę.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Komentarze

Reklama