Ford Mustang / fot. 112Tychy.pl

21-latek szalał Fordem Mustangiem w Tychach. Skasował kilka samochodów na ulicy Dąbrowskiego. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę po godzinie 23.00. Młody kierowca, który był trzeźwy, utracił panowanie nad pojazdem i uszkodził kilka zaparkowanych, niektóre – jak donosi portal 112Tychy.pl – który pierwszy napisał o sprawie, raczej nie będą nadawały się do użytku.

Wczoraj mocno padało. Na drogach w Tychach zrobiło się ślisko. Jadący Fordem Mustangiem 21-latek utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowane samochody na ulicy Dąbrowskiego. Na miejscu pojawiły się służby – policja, straż pożarna. Ruch na ulicy został całkowicie zablokowany.

W sumie uszkodzonych zostało 6 samochodów, poza Fordem Mustangiem: Fiat Linea, Opel Astra, Fiat Bravo, Chevrolet Spark oraz Renault Laguna. Ford, Opel, i dwa Fiaty jak donosi portal 112Tychy raczej na drogi już nie wyjadą.

Reklama

Cała akcja służb na miejscu trwała kilka godzin. 21-latek otrzymał 6 punktów karnych, został ukarany także 500 zł mandatem karnym. Był trzeźwy. Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję – na razie nie ma szacunków, co do strat, które wyrządził 21-latek.

 

Reklama