Autobus PKM Tychy / fot. Tychy24.net

MZK Tychy informuje o prawdopodobnych opóźnieniach w odjazdach autobusów i trolejbusów w Tychach. Nie jest wykluczone, że pojazdy komunikacji miejskiej pojadą innymi trasami.

Wszystko przez XXIV Tyską Drogę Krzyżową, która przejdzie ulicami miasta 7.04. w godzinach od 19.00-21.00. Problemy mają dotyczyć przede wszystkim ulic Kardynała Wyszyńskiego, Edukacji, Budowlanych i Bocheńskiego.

Po zakończeniu drogi krzyżowej spod kościoła Św. Marii Magdaleny wyruszą dodatkowe linie D, 137, 254, 696. Będą obowiązywały bilety MZK Tychy

Reklama

– Dodatkowe autobusy linii 137 pojadą z Rynku do przystanku „Tychy Begonii”, a następnie trasą tej linii do przystanku „Tychy Osiedle Z1”.
– Dodatkowe autobusy linii D pojadą od Rynku do Hotelowca, a następnie trasą trolejbusowej linii „D” do przystanku „Tychy Towarowa” przez ulicę Edukacji.
– Dodatkowe autobusy linii 254 od przystanku „Tychy Rynek” pojadą po swojej trasie przejazdu do przystanku „Tychy Towarowa”.
– Dodatkowe autobusy linii 696 od przystanku „Tychy Rynek” pojadą zgodnie ze swoją trasą przejazdu do przystanku „Tychy Sikorskiego Wiadukt”.

Reklama