Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Dopuścił się innej czynności seksualnej wobec dziecka w Tychach. Zdarzenie miało miejsce na ul. Dąbrowskiego, 11 stycznia. O sprawie pisaliśmy kilka tygodni temu, policja właśnie opublikowała portret pamięciowy poszukiwanego.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 11 stycznia. – Drodzy rodzice pisze żeby Was ostrzec. Na ulicy Dąbrowskiego grasuje facet który wszedł za córką do klatki najpierw zapytał czy może się wysikać a potem obnażył się przed nią – napisała matka 9-latki.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku 30-40 lat, wzrostu około 180cm, szczupłej budowy ciała, posiadał na głowie lekko widoczne wybijające się ciemne włosy, na twarzy bardzo mały zarost (w rejonie żuchwy), na czole charakterystyczna blizna o długości 2-4cm, ubrany w granatową bluzę i granatowe dżinsy, sportowe buty z czerwonymi sznurówkami, miał przewieszoną przez ramię torbę koloru czarnego z napisem koloru białego NIKE.

Reklama

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach: adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub nr tel. 032 325 63 37, 997

Reklama