al. Piłsudskiego w Tychach / fot. Tychy24.net

Dzisiaj utrudnienia w Tychach. Biegacze opanują ulice: Dzisiaj w Tychach odbędzie się VI Tyski Półmaraton i XXII Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Na szczęście nie będą one aż tak dotkliwe, bo fragment ulic na których ma się odbywać bieg będzie przejezdny.

Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach oraz Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki informują, że dzisiaj tj. 3.09.2017 roku organizują VI Tyski Półmaraton oraz XXII Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny.

– W związku z powyższym, z uwagi na bezpieczeństwo zawodników i kibiców – w godzinach 12.10 – 15.30 na trasie: ul. Sikorskiego, Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Uczniowską), Jaśkowicka, Harcerska, Stoczniowców, Żwakowska – do ronda Sublańskiego – będzie można napotkać utrudnienia związane z zamknięciem skrzyżowań i przejazdów.

Reklama

Uczestnicy imprez biegowych pobiegną lewymi pasami ruchu na drogach dwupasmowych, prawymi pasami będzie się można poruszać.  Główne utrudnienia będą na skrzyżowaniach przy skręcaniu w lewo oraz przejazdach prostopadłych.

Mapa biegu / fot. MOSIR Tychy
Reklama