fot. Gemini Park Tychy

Jutro otwarcie centrów handlowych. Gemini zapowiada wyprzedaże. Rząd poluzował obostrzenia i od 1 lutego ponownie startuje handel, znikają godziny dla seniorów. Po 5 tygodniowym zamknięciu centra handlowe w tym to tyskie, szykują wyprzedaże.

„Od poniedziałku klienci znów będą mogli zrobić zakupy i to nie tylko te pierwszej potrzeby, jak to miało miejsce od końca grudnia. Do czynnych w ostatnich tygodniach 35 sklepów dołączy blisko 90. Tym samym nasza oferta handlowa znów będzie w pełni dostępna dla kupujących” zapowiada Aleksandra Zawodzińska, dyrektor marketingu i PR Gemini Park Tychy. „Wszystko wskazuje na to, że wyprzedaże pomimo aż 5 tygodniowego opóźnienia spowodowanego wydłużonym lockdownem, w końcu wystartują. Widać to chociażby po zmianach aranżacji witryn. Informacje o przecenach pojawiły się już m.in. w sklepach obuwniczych, odzieżowych, a także w perfumeriach”  – dodaje.

Ciągle zamknięta pozostaje gastronomia – można kupować jedynie na wynos.

Reklama

Na terenie galerii nadal trzeba będzie zasłaniać nos i usta np. maseczką, a także regularnie dezynfekować ręce w czasie zakupów. Konieczne będzie także zachowanie dystansu społecznego (min. 1,5 m).

W Gemini Park Tychy odgrodzone pozostają także strefy wypoczynkowe, w tym największa tzw. strefa relaksu. Niedostępne pozostaną także strefy zabaw dla dzieci.

Reklama