Tychy Night Skating / fot. MOSIR Tychy

Kolejny Nightskating w Tychach. Miłośnicy jazdy na rolkach i wrotkach opanują Tychy w najbliższy czwartek 23 maja. Będzie można wypożyczyć sprzęt i przejechać się ulicami miasta. Tutaj złe wiadomości dla kierowców, będą utrudnienia w ruchu.

Od godziny 19:00 dostępna będzie wypożyczalnia sprzętu na parkingu centrum handlowego Gemini Park.

Długość trasy to około 15 kilometrów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 20 .00 z parkingu przy Centrum Handlowym GEMINI PARK przy ulicy Towarowej, przejazd ulicami Piłsudskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Edukacji, Budowlanych, Biblioteczna, Boczna, Bocheńskiego, Rynek, następnie przejazd pojedzie ulicami Bocheńskiego, Hlonda, Burschego, Glinczańska, Stoczniowców 70, Sikorskiego, Armii Krajowej, Piłsudskiego, Towarowa, zakończenie imprezy przed przy Centrum Handlowym GEMINI PARK przy ulicy Towarowej – zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.30

Reklama

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Zalecamy używania kasków i ochraniaczy podczas przejazdu.
Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Reklama