Zablokowana ulica Bielska / fot. Tychy24.net

Koszmarny wypadek w Tychach. Nie żyją dwie osoby. W czwartek przez kilka godzin zablokowana była droga pomiędzy Tychami a Kobiórem. Wszystko przez koszmarny wypadek, do którego doszło na ul. Bielskiej.

Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 928 miał miejsce około godziny 15.00. Zgodnie z komunikatem służb ratunkowych w zdarzeniu brały udział Honda i Suzuki – wcześniej służby informowały, że Chevrolet oraz Nissan – doszło do zderzenia czołowego pojazdów.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 71-letni tyszanin kierujący Suzuki z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącą z naprzeciwka Hondą – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. – Poszkodowanym w wyniku tego zdarzenia został kierujący Suzuki, który zginął na miejscu oraz 71-letnia mieszkanka Kobióra, dla której obrażenia okazały się śmiertelne i zmarła w szpitalu – dodaje.

Reklama

Prokurator zarządził sekcję zwłok, a pojazdy zostały zabezpieczone do dalszych badań.

Droga przez wiele godzin była zablokowana, kierowców kierowano objazdami. O godzinie 19:40 czynności zakończono i przywrócono ruch. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury

 

Reklama