Samochód policyjny / fot. Tychy24.net

Kosztowne zbliżenia w Tychach. Tyska policja poszukuje sprawców posłużenia się skradzioną kartą płatniczą. Do dwóch przypadków wykorzystania karty doszło na osiedlu B. Policja opublikowała wizerunki osób, które mogą mieć istotne informacje w sprawie.

Do zdarzenia doszło 18 września w godzinach 10.00-10.30 w Tychach na ulicy Budowlanych.

– W sklepie „Żabka” i „Kolporter” doszło do posłużenia się kartą płatniczą pochodzącą z przestępstwa. W toku wykonanych czynności zabezpieczono zapis z monitoringu i zarejestrowano dwie nieustalone osoby, które mogą mieć istotne informacje na temat zdarzenia. Osoby mogące mieć wiedzę w tej sprawie to dwóch mężczyzn jeden w wieku ok 50 lat, drugi w wieku ok 30 lat – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Reklama

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, proszeni są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230.

Aktualizacja: Jeden z mężczyzn miał się zgłosić dzisiaj na policję, jak nas zapewnił ze sprawą nie ma nic wspólnego. Drugiego ciągle poszukują mundurowi.

Reklama