Poszukiwana kobieta / fot. Policja

Ktoś kradł w drogerii w Tychach. Policja publikuje wizerunek kobiety, która może „posiadać informacje” w sprawie. Niestety jakość nagrania nie jest dobra. Zdarzenie miało miejsce 27 marca na ulicy Wyszyńskiego.

„Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o łącznej wartości ponad 800 złotych. Do zdarzenia doszło 27 marca 2020 roku w jednym ze sklepów w Tychach przy ul. Wyszyńskiego” – informuje tyska policja.

W toku prowadzonego dochodzenia, policjanci zabezpieczyli zdjęcia kobiety mogącej posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Reklama

Rysopis osoby:

kobieta w wieku ok. 20 lat, ok 175cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy ciemne do ramion. Kobieta nosi okulary prawdopodobnie korekcyjne. Na głowie ma założone okulary przeciwsłoneczne. Ubrana jest w bordową kurtkę z kapturem, spodnie typu leginsy, wzoru plam czarno-białych, ciemne obuwie torebkę oraz granatowy plecak z białym napisem „NIKE”.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Reklama