Stadion Miejski Tychy / fot. Michał Janusiński / UM Tychy

Ludzie nie chcieli kupować biletów na Stadion Miejski: Złe wieści dla Stadionu Miejskiego w Tychach i ewentualnych przyszłych wydarzeń muzycznych, które są tam planowane. Jak się okazało tyszanie nie chcieli kupować biletów na koncert, który ma się odbyć 26 sierpnia, dlatego wydarzenie przeniesiono do Parku Miejskiego (Plac Pod Żyrafą). Koncert będzie darmowy.

Informujemy, że z powodu małej ilości sprzedanych biletów koncert zaplanowany na 26 sierpnia 2017 roku na Stadionie Miejskim Tychy został przeniesiony do Parku Miejskiego. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny – zaznaczyła Domnika Porwit-Wądołowska z Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Ci, którzy kupili bilety, mogą liczyć na zwrot pieniędzy. Kupujący za pośrednictwem bileterii internetowej Ticketpro, salonów Empik i Saturn otrzymają zwrot pieniędzy w sposób uzależniony od formy ich zakupu – przelewem na konto (w przypadku zakupu przez Internet) lub bezpośrednio, gotówką w punktach sprzedaży Ticketpro (w sieciach sklepów Empik i Saturn)

Reklama

W Parku Miejskim pod „Żyrafą” wystąpią wszyscy wykonawcy, którzy mieli pojawić się na Stadionie Miejskim: 15.30 Miuosh, 16.45 Acid Drinkers, 18.30 Myslovitz, 20.15 Kaliber 44, 22.00 T. Love. Koncert poprowadzi Piotr Bałtroczyk.

Reklama