Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Nielegalne zbliżenia w Tychach. Szukają sprawcy płatności nie swoją kartą. Tyska policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Chodzi o tzw. włamanie się na konto bankowe przez płacenie zbliżeniowo kartą.

„W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcie mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje” – zaznacza tyska policja.

Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała o wzroście około 175 centymetrów, ubrany w kurtkę z kapturem koloru ciemnego z napisem na wysokości klatki piersiowej koloru czerwonego, na głowie założona czapka z daszkiem koloru niebieskiego, buty i spodnie koloru ciemnego, na twarzy założona maseczka koloru czarnego ze wzorami koloru białego.

Reklama

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Reklama