Samochód policyjny / fot. Tychy24.net

Nieznany mężczyzna robił zakupy kradzioną kartą bankomatową w Tychach. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego w związku ze sprawą.

Zakupy miały miejsce 2 lutego w jednej z tyskich placówek handlowych. – Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub wiedzą coś na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z komendy w Tychach – apeluje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Rysopis zgodnie z komunikatem policji: mężczyzna w średnim wieku, ubrany w ciemne spodnie typu jeans, kurtkę zimową koloru granatowego z jasnymi wstawkami m.in. na kołnierzu i ściągaczach kurtki oraz buty koloru czarnego. Mężczyzna ten jest średniego wzrostu, normalnej budowy ciała, posiada ciemne krótkie włosy zarost na twarzy w postaci wąsów.

Reklama

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanym zdjęciu, lub mają informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46, nr tel. 32 32-56-230, 32 32-56-200, 32 32-56-255.

Reklama