Poszukiwany / fot. Policja

Po kradzieżach w Gemini Park Tychy, policja publikuje wizerunki osób poszukiwanych. To kobieta i mężczyzna, którzy zostali nagrani przez kamery monitoringu. 

„Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą dwie sprawy dotyczące kradzieży odzieży w sklepach mieszczących się przy ulicy Towarowej w Tychach” – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. Do kradzieży doszło pod koniec stycznia. „Nieznani sprawcy dokonali kradzieży odzieży. Straty w jednym przypadku sięgają niespełna tysiąca złotych, a w drugim na ponad tysiąc złotych” – dodaje rzecznik tyskiej policji. 

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny oraz kobiety, którzy mogą mieć związek z poszczególnymi zdarzeniami.

Reklama

Rysopis: Kobieta około 30 lat, włosy blond spięte w kucyk, ubrana w czarne leginsy, kurtkę koloru czarnego z futrem na kapturze, buty koloru czarnego typu trapery, ciemny szalik, posiadała przy sobie dużą czarną torbę.

Poszukiwana / fot. Policja

Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupły, średniego wzrostu, włosy krótkie, boki wygolone, usta i nos zasłonięte maseczką, ubrany w szarą pikowaną kurtkę z kapturem i białym napisem na lewym rękawie, beżowe spodnie, przez ramię przewieszona saszetka koloru niebieskiego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę lub mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.