Poszukiwani / fot. Policja

Po kradzieży hulajnogi elektrycznej w Tychach, policja szuka mężczyzn. Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów na ulicy Towarowej. 

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży hulajnogi elektrycznej o wartości blisko 2500 złotych. Zdarzenie to miało miejsce w dniu 21 października 2023 roku w Tychach na terenie sklepu przy ulicy Towarowej 2C.

„Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem” – informuje policja 

Reklama

Rysopisy:

1. Mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrostu około 180 cm, ubrany w jasną bluzę, czarną kamizelkę, szare spodnie, na głowie czapka z daszkiem koloru białego.

2. Mężczyzna w wieku około 30 lat, ubrany w czarną kamizelkę, ciemne spodnie, na głowie czapka z daszkiem koloru czerwonego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama