Poszukiwany / fot. Policja

Policja szuka nastolatka z trolejbusu. Zaatakował kobietę. Tyska policja opublikowała wizerunek młodego człowieka, który jest poszukiwany w związku z tą sprawą. 

Postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej kobiety prowadzone jest przez mundurowych w Tychach. Sprawcą jest nieznany mężczyzna, do zdarzenia doszło w dniu 15 kwietnia 2023 roku w Tychach, w trolejbusie linii B.

„Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – informuje policja. 

Reklama

Rysopis: mężczyzna w wieku około 15-18 lat, szczuplej budowy ciała, włosy brązowe, krótkie, opadające na czoło i uszy, ubrany w jasną zapinaną bluzę z długim rękawem, z widocznym ciemnym wzorem w kształcie kraty, czarne długie spodnie, białe skarpety i jasnoszare buty z białymi sznurówkami, z przewieszoną przez ramię torbą średniej wielkości, koloru różowego z czarnym paskiem.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama