Poszukiwany Jacek Jaworek / fot. Policja

Policja szuka 52-letnie Jacka Jaworka w związku z podejrzeniem zabójstwo, do którego doszło w miejscowości Borowce. Zginęła tam 3-osobowa rodzina. 

Chodzi o zabójstwo, które miało miejsce w nocy. Zginęło małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Dramat rozegrał się w miejscowości Borowce.

„Dzisiejszej nocy około godz. 1.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce (gm. Dąbrowa Zielona). Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, ujawnili zwłoki 3 osób” – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji. „Okazali się nimi mieszkańcy domu: 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Czynności na miejscu, mające na celu wyjaśnieniu przyczyny, przebiegu i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prowadzą policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie” – dodaje.

Reklama

W związku ze sprawą poszukiwany jest 52-latek. Do mieszkańców województwa śląskiego Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało alert w tej sprawie. 

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

Reklama