fot. Policja

Seniorka pobiła inną seniorkę w Tychach? Policja szuka starszej napastniczki po ataku, do którego doszło na osiedlu A. Sprawczyni miała około 70 lat.

Ofiarą uszkodzenia ciała padła inna starsza kobieta, której wieku,  ani szczegółów zajścia policja nie podaje. Do napaści doszło 28 maja, ale dopiero teraz policja opublikowała wizerunek kobiety mogącej mieć związek ze sprawą.

– W załączeniu przedstawiamy wizerunek osoby, która może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia – informuje Agnieszka Semik z tyskiej policji. Sprawa jest prowadzona w kierunku uszkodzenia ciała.

Reklama

Poszukiwana jest kobieta w wieku około 70 lat, przeciętnej budowy ciała, włosy krótkie – siwe, nosi okulary, ubrana w jasną sukienkę w kolorowe kwiaty i białe buty oraz torebka koloru białego.

Osoby które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-280, telefonem alarmowym 112 lub adresem e mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl

Aktualizacja: Policja zakończyła poszukiwania kobiety. Więcej na ten temat wkrótce.

Reklama