W sobotę dzieci opanują Park Jaworek: W sobotę (2 września) Park Jaworek zostanie opanowany przez najmłodszych. Odbędzie się tam wyjątkowe sportowe wydarzenie, w którym udział może wziąć każdy chętny młody miłośnik roweru. Mowa oczywiście o Bike Atelier Tychy Junior CUP. Impreza jest darmowa. 

Dzieci będą miały do przejechania 4 trasy – w zależności od kategorii wiekowej i stopnia trudności. Pętle będą miały od 250 metrów do najdłuższej 870 – z wykorzystaniem górki. Na najlepszych oczywiście czekać będą nagrody.

– Zapisywać można się tylko w dniu zawodów w biurze wyścigu od godz. 9.00, start pierwszej kategorii wiekowej o godz. 11.00. Przy zapisywaniu konieczne będzie podpisanie zgody przez rodziców. – mówi Tomasz Musioł rzecznik prasowy wydarzenia.

Reklama

Bike Atelier Tychy Junior CUP odbędzie się 2 września w Parku Jaworek w godzinach od 9.00-16.00. Organizatorem jest Stowarzyszenie Tychy Naszą Małą Ojczyzną.

Limit wiekowy to maksymalnie 18 lat. Młodzi rowerzyści muszą mieć swoje jednoślady. Wydarzeniu patronuje Ministerstwo Sportu i Turystki, patronat medialny objęło Tychy24.net.

Zgodnie z zapowiedzią 🙂 Miesiąc przed wydarzeniem wrzucamy filmik promujący nasze zawody 🙂 Jeszcze raz dziękujemy From the Sky – Robert Neumann :)P.S. szkoda tylko, że fb tak niszczy jakość :/ ale niektórych rzeczy nie przewalczymy 🙂

Opublikowany przez Stowarzyszenie Tychy Naszą Małą Ojczyzną na 2 sierpnia 2017

Reklama