Tychy szukają dostawcy energii elektrycznej na 2027 rok. Dla przeszło 70 podmiotów

Tychy szukają dostawcy energii elektrycznej na 2027 rok. Chodzi o grupowy zakup prądu dla miejskich jednostek, placówek oświatowych, instytucji kultury oraz spółek komunalnych.

Przedmiotem postępowania jest dostawa energii elektrycznej od 1 stycznia 2027 roku do 31 grudnia 2027 roku do obiektów zamawiających uczestniczących w Grupie Zakupowej Energii Elektrycznej Gminy Miasta Tychy.

W grupowym zakupie energii elektrycznej udział bierze ponad 70 podmiotów. Wśród nich są m.in. Gmina Miasto Tychy, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Zarząd Ulic i Mostów, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejskie Centrum Kultury, Muzeum Miejskie, Teatr Mały, placówki oświatowe, przedszkola, szkoły podstawowe, licea, zespoły szkół oraz miejskie spółki.

Do grupy zakupowej należą również m.in. Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Tyskie Linie Trolejbusowe, Tyski Sport, Śródmieście, Megrez, Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach.

Łączny wolumen zamówienia wynosi 31 102,80 MWh. Zamówienie obejmuje sprzedaż energii elektrycznej oraz odkup energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach OZE zamawiających.

Na oferty miasto czeka do 21 lipca.

Total
0
Shares
Related Posts