Poszukiwana kobieta / fot. Policja

Tyska policja szuka kobiety. Nagrały ją kamery monitoringu. Ktokolwiek rozpoznaje poszukiwaną proszony jest o kontakt z tyskimi policjantami. Chodzi o kradzież w jednym ze sklepów na terenie miasta.

„Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów kosmetycznych o łącznej wartości przekraczającej 500 złotych. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej 2C w Tychach. Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiety, która może mieć związek ze zdarzeniem” – informuje tyska policja.

Poszukiwana kobieta / fot. Policja

Rysopis: Kobieta wzrostu około 165 cm, szczupłej budowy ciała, ubrana w jasny płaszcz, jasne spodnie, jasne wysokie buty, na ręce przewieszona czarna torebka oraz papierowa torba zakupowa. Kobieta ma założone okulary.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama